Opis
Dijamantska ploča za keramiku DT300F Extra 115×1.6×22.23 mm Klingspor (325357)
- Čist rez tokom obrade pločica, isplativa i kvalitetna dijamantska ploča.
- Prečnik : 115 mm
- Unutrašnji prečnik : 22,23 mm
- Debljina : 1,6 mm
- Obrtaji : 13.300 min-1
- Visina segmenata : 7 mm
- Klasa : Extra
- Segmentacija : neprekidni rub
- Dizajn : sinterovan
- Materijali : pločice
- Područja upotrebe : graditelji kuhinja, grejanje, sanitarije, keramičari.
Prednosti
Kontinualno poboljšanje učinka
Istraživanje, rad na razvoju i kontinualna ispitivanja su kod Klingspor dijamantskih alata doveli do kontinualnog povećanja učinka od čak i do 45 %.
Pouzdano segmentiranje
Zahvaljujući sopstvenoj proizvodnji se jezgra i ivice dijamantskih alata mogu savršeno međusobno uskladiti. Na taj način je uvek garantovan maksimallan učinak za određenu planiranu primenu.
Širok spektar primene
Klingspor dijamantski alati za visoko- i niskogradnju, gradnju puteva, pokrivanje krovova i kamenoresce su pogodni za sve mineralne materijale i mogu da se koriste na rukom držanim mašinama, stonim testerama, električnim sekačima fuga i sekačima fuga snage do 20 KW.
Tri linije proizvoda
Klingspor nudi tri međusobno usklađene linije proizvoda. Za svakog kor4isnika i svaku svrhu primene se stoga može pronaći odgovarajući dijamantski alat.
Najstroži bezbednosni standardi
Kao svi Klingspor proizvodi i novi Klingspor dijamantski alati su u skladu sa strogim direktivama oSa i garantovano se pridržavaju evropskog standarda bezbednosti EN 13236.











